KALENDARZ BRYDŻOWY 2019

2018        
DataDzieńGodzinaNazwaMiejsceGPW
Styczeń
06NiIII LIGA (4. zjazd) 
13Ni09:30 Mistrz. Woj. Par Seniorów (ur. w 1959r. i starsi)Pol-Niem.Centrum Mł. Eu. w Olsztynie 
13Ni13:40 Mistrzostwa Województwa Par MixtPol-Niem.Centrum Mł. Eu. w Olsztynie 
20Ni10:30Mistrzostwa Województwa Par na impyPol-Niem.Centrum Mł. Eu. w Olsztynie 
Luty
03NiLIGA (5. zjazd) 
10NiOTP** o Puchar Burmistrza Biskupca GPW
18PoI tura eliminacji do finału Mistrzostw Woj. Par Open  
19Wteliminacji do finału Mistrzostw Woj. Par Open  
24NiIII LIGA – (półfinały) 
Marzec
08-10Pt-Ni„Żuławski” im. Mirosław Wołka 
17Ni10:00Brydżowy TP EXIDE PREMAR w OlsztyniePNCME w Olsztynie, ul. Okopowa 25 
18PoII tura eliminacji do finału Mistrzostw Woj. Par Open  
31Ni10:00Mistrzostwa Województwa Par Open 
Kwiecień
07NiOTP** Lubomino GPW
13So00:00Turniej par na maxy o nagrody Dyrektora OSiRu 
Maj
05Ni10:00 OTP** Morąg GPW
19Ni10:00 OTP** Olsztyn Toyota GPW
Czerwiec
02Ni10:00 XXXIII OTP** WarmińskiUW-M Olsztyn-Kortowo, Stołówka Akademicka Kuźnia Smaków, ul. Prawocheńskiego 4 GPW
16Ni10:00OTP** Dworek Dębówko GPW
23Ni10:00TPPNCME w Olsztynie, ul. Okopowa 25 
30Ni10:00Indywidualne Mistrzostwa Województwa 2019Polsko-Niemieckie Centrum MŁ. Eu. w Olsztynie 
Wrzesień
01Ni10:00Okręgowy Turniej Parami o Puchar Dowódcy 20-tej Bartoszyckiej Brygady ZmechanizowanejKasyno Wojskowe, ul. Wojska Polskiego 5 
08NiOTP** Giżycko GPW
13-15Pt-Ni XVI Międzynarodowy Kongres Brydżowy Niepodległa 2019 Polsko-Niemieckie Centrum Młodzieży Europejskiej, ul. Okopowa 25 
Pt12:30- Turniej Par na maksy (26-30 rozdań) i jednocześnie MP Internautów w Mikstach (lub par kobiecych) 
Pt17:00- II Kongresowy Turniej na impy i jednocześnie MP Internautów na Impy 
So10:00- III Kongresowy TP ma maksy Memoriał im. Arcymistrza Tadeusza Kozłowskiego (1. msc 1000 zł) 
So16:00- IV Kongresowy na maksy o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego i jednocześnie MP Internautów na Maksy 
Ni10:00- V Kongresowy Turniej Par na maksy GPW pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, 4 sesje po 10 rozdań GPW
Październik
06NiDMP 2019/20 - III LIGA (1 zjazd) 
20Ni OTP** „Błękitna Wstęga Jezior Mazurskich” Węgorzewo  GPW
Listopad
02-03So-NiMityng Lidzbark Warmiński 
Ni - OTP** Lidzbark Warmiński GPW
11Po Niepodległości - w ramach cyklu Centrum pon., Olsztyn „O Podkowę Kasztanki Marszałka” 
17Ni2019/20 - III LIGA (2 zjazd)  
24Ni09:45Finał wojewódzki GPWPolsko-Niemieckie Centrum Młodzieży Europejskiej, Starówka, ul. Okopowa 25 
Grudzień
01NiP Andrzejkowy pamięci A Czernik  
08Ni10:30Świąteczny Turniej Par – Podsumowanie Roku 2019 na Warmii i MazurachCentrum Szkoleniowo Rekreacyjne „Śladami Napoleona”, ul. Kopernika 12 
15Ni2019/20 - III LIGA (3 zjazd)